Leki przeciw wypadaniu włosów

Witam!!szukam skutecznych lekow na wypadajace wlosy. Dodam ze od 2 miesiecy biore tabletki na wzmocnienie wlosow jak biotin czy Viviscal ale z kazdym dniem jest coraz gorzej!!!Prosze o pomoc!

Na początek trzeba ustalić przyczynę, a nie leczyć w ciemno. Proszę pójść do dermatologa, który zleci badania, rozpozna przyczynę i ułoży plan leczenia.