Leki przeciwwirusowe u dziecka ze świeżą infekcją

Witam. Mój syn ma rok i dwa miesiące, wczoraj był szczepiony przeciwko odrze,śwince, różyczce a dzisiaj ma katar i często kicha, prawdopodobnie jest to świeża infekcja, ponieważ ja mam te same objawy. Czy mogę mu podać typowe leki przeciwwirusowe, te które stosowaliśmy dotychczas w takim przypadku?dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.