Leki sterydowe w astmie

Moja astma jest bardzo zaawansowana wlasnie jestem po zapaleniu odkrzeli ktore srednio przechodze raz w miesiacu odrzywiam sie bardzo zdrowo I nie wiem co robie zle te dawki sterydow przerazaja mnie szczegolnie ze moje serce bije jak szalone po nich co jeszcze moge zrobic aby przestac chorowac I wzmocnic sie

Z tego co Pani pisze wynika że Pani choroba w żadnym razie nie jest kontrolowana lekami wziewnymi, sterydami. Może źle dobrana dawka?? Za mała ?? Sterydy wziewne są bezpieczne, wcale nie powodują szybkiego bicia serca ale nie wiem jakie leki Pani bierze. Może leki o podwójnym składzie : sterydu i leku rozszerzającego oskrzela? Ten drugi może mieć takie działanie ale tylko chwilowe , Raczej sugerowałbym wykonanie spirometrii i regularne wizyty u alergologa/pulmonologa.