Leki ziołowe a terapia bezsenności

Mam problem ze spaniem .czy da się skutecznie wyleczyć?Tabletki ziołowe nie pomagają.Zazywam nasen .czy jest to szkodliwe mam 45 lat pracuję od poniedzialku do piątku tylko na rano ale okolo 2 w nocy musze zażyć tabletkę.jest to meczace.Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie i sądzę, że bardziej skuteczne leki.