Leki zmiękczające kał przy szczelinie odbytu

od ponad roku mam problem ze szczeliną odbytu, byłam u proktologa który zalecił maść robioną, leki zmiękczające kał ale nic się nie zmienia.są dni bez bólu i krwawienia a potem wszystko powraca.mam już dość,proszę powiedzieć czy da się to jakoś wyleczyć?jaka metoda jest najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza (bez późniejszych powikłań typu nietrzymania gazów itp).czytałam o laserowym leczeniu szczeliny.gdzie najlepiej udać się na wizytę by ktoś na prawdę pomógł?

Najprościej to zrobić wykonując poziom kalprotektyny w kale oraz oznaczając przeciwciała ASCA i ANCA we krwi. Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl