Lęki związane z widzianymi zdjęciami

Od około pół roku zmagam się z lękiem dotyczącym filmów i zdjęć znalezionych na facebooku. Pierwszy z nich ukazywał język pokryty czarnymi naroślami. Problem w tym że czasem w środku dnia przypomina mi się to zdjęcie i wywołuje ono we mnie lęk. Ostatnio trafiłam na kolejny film, który również wywołuje owe lęki. Dodam że od około roku dosyć często jestem wystawiona na spory stres związany z sytuacją prywatną i pracą.

Dzień dobry!

Czy uczucie nadmiernego, nieadekwatnego lub utrudniającego codzienne życie lęku, pojawia się u Pani w innych sytuacjach lub pojawiało się wcześniej?

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza