Lekka dyskopatia odcinka piersiowego

Od dłuższego czas odczuwam dyskomfort w lewym boku. Dodatkowo od miesiąca dokuczają mi czasem kłucia w lewym boku, coś jakby przykurcz na ostatnich żebrach, promieniujący do pleców i w drugą stronę- od pleców do lewej strony brzucha. Wyniki usg brzucha miałem dobre, krew i mocz również. Dyskomfort nasila się podczas siedzenia, ostatnio podczas leżenia muszę czestozmieniać pozycję. Wszystko jest w miarę ok podczas stania. Dodam, że mam lekką dyskopatię odcinka piersiowego. Prosze o pomoc.

Zmiany w kręgosłupie są prawdopodobnie odpowiedzialne za odczuwane dolegliwości. Należy zastanowić się nad sposobami odpoczynku, ilością sportu w swoim życiu, Warto skorzystać z pomocy rehabilitanta, który nauczy ćwiczeń wzmacniających mięśnie przykręgosłupowe i właściwej postawy.