Lekka nerwica serca a ból głowy, ból oka i drętwienie ręki

Hej. We wrześniu leżałem w szpitalu, ponieważ miałem kłócie w klatce, duszności, dretwienie ręki, cały czas byłem zmęczony, i nic mi się nie chciało. Wykryto u mnie lekką nerwice serca, raz było lepiej, a raz gorzej. Po jakimś czasie jak by ręką odjął. Od jakiegoś czasu odczuwam bóle glowy, prawego oka ( juz ustały). Wróciło to dretwienie ręki, no i wkręceniu różnych chorób. Wsystko mnie wkurza najlepiej jak by nikogo nie było i miałbym święty spokój. Czy to nawrót nerwicy? Czy goz mózgu?

Proszę udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci odpowiednie badania mające na celu wyeliminowanie fizjologicznego, somatycznego podłoża Pana dolegliwości. Równocześnie polecam udać się do psychologa/psychoterapeuty, z którym szczegółowo omówi Pan swoje dotychczasowe doświadczenia życiowe i - w razie potrzeby - z którym podejmie Pan współpracę w celu wyeliminowania problemów na drodze psychoterapii.
Niestety "diagnoza online" nie będzie dla Pana zasadna, gdyż jest zbyt mało informacji, na podstawie których można by takową hipotezę (bo nie diagnozę w pełnym słowa znaczeniu) postawić. Powodzenia.

Witam,

Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Może chciałby Pan skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty, który pomoże w radzeniu sobie z trudnościami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza