Lekka wysypka, powiększone węzły chłonne, ból gardła

Witam! Od trzech dni boli mnie strasznie gardło. Mam lekką wysypkę taką punktowaną czerwoną, swędzi mnie głowa. Mam powiększone węzły chłonne. Jestem na antybiotyku, jak na razie nie widzę zmian, a doszedł jeszcze duszący kaszel... Strasznie się z tym męczę... Ciągle myślę o ziarnicy. Jest weekend, no niestety do lekarza nie mogę iść, a szpital raczej mnie nie przyjmie. Wyniki morfologi ok, ale nie miałam robionego OB. Co o tym myśleć ? Ziarnica ma takie objawy, dużo się naczytałam...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. prawdopodobnie to objawy infekcji wirusowej z manifestacją skórną.