Lekki, ale ciągły ból głowy u 39-latki

Witam Od prawie dwóch tygodni odczuwam lekki ale ciągły ból głowy (czoło nad nasadą nosa), czuję też dziwny zapach i posmak w ustach. Nie potrafię określić tego smaku i zapachu. Co to może być? Jak to leczyć lub do jakiego lekarza się udać?

Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp... itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Czasem potrzebne jest wykonanie badań dodatkowych, przy czym każdy wynik badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.
Proponuję udać się na konsultację neurologiczną.