Lekki ból jajników po tabletkach antykoncepcyjnych Novynette

Czy po tabletkach antykoncepcyjnych novynette możne występować lekki ból jajników, zostało mi 6 tabletek do końca blistra i zaczęłam odczuwać lekki ból
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból jajnika lub inny bliżej nieokreślony ból np pochodzenia miesiączkowego może być skutkiem przyjmowania leku. Być może konieczna jest zmiana preparatu.