Lekki ból odbytu podczas oddawania kału a regularna masturbacja

1)Zawsze masturbowałem się 1 raz dziennie, rzadko 2 razy, jakiś czas temu robiłem to 2 razy dziennie i od tamtego momentu miałem problem, gdy chciałem oddać mocz musiałem stać 4-6sekund zanim poleci mocz, a jak już leciał to strumień nigdy nie był taki mocny jak kiedyś tylko słaby przerywany-NIE PRZY EREKCJI. Nic mnie nie bolało itp. 2) Czy jest możliwe aby odbyt "schował się" wgłąb mojego ciała. Tak mi się wydaje, że tak się stało. Nie mam żadnych zaczerwień, ale przy oddawaniu kału lekko boli?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Masturbacja nie wpływa na odbyt. Niemniej jednak w tym momencie można skorzystać z porady proktologa.