Lekki ból pod żebrem promieniujący do kręgosłupa lędźwiowego

od czterech tygodni lekki ból pod lewym żebrem z uczuciem jak by coś tam się ruszało zaczyna promieniować na część lędźwiową kręgosłupa przy siedzeniu i na prawą stronę pod żebrem nie jest uciążliwy nie boli bardzo ale dokuczliwie jak się kładę mam wrażenie że "gólka po lewej stronie też się kładzie więc na leżąco jej nie czuć nie mam objawów gastrologicznych wszystko jem i jest ok nic nie boli po jedzeniu czy iść na USG jamy brzusznej???

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból o takiej charakterystyce ma często przyczynę nerwowo-mięśniową. Sugeruję konsultację internistyczną podczas której lekarz oceni Pani dolegliwości i zleci odpowiednie badania diagnostyczne.