Lekki ból w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem

Witam, od jakiegoś czasu codziennie około 18 zaczynają mi się pewne problemy które przechodzą dopiero rano jak wstanę po całej nocy.. otóż lekki ból w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem.. w sensie oddycham normalnie ale nie mogę wziąć takiego głębszego oddechu. strasznie mnie to denerwuje i niepokoi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wynikac np z niedokrwistości czy silnego stresu. Sugeruję kontrole u lekarza rodzinnego i podstawowe badania.
Pozdrawiam