Lekki ból w kolanie prawej nogi podczas wykonywania przysiadów

Witam! Od kilku dni odczuwam lekki ból w kolanie prawej nogi podczas wykonywania przysiadów. W stanie spoczynku nie mam żadnych dolegliwości. Około 2-3 tygodni temu uderzyłam się w tym miejscu. Jednak oprócz opuchlizny nie było żadnych dolegliwości. A teraz pojawił się ból. Czy powinnam udać się do lekarza?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem stłuczenie. Jeśli nie będą miały tendencji do samoistnego zmniejszania się wskazana będzie wizyta u ortopedy.