Lekki ból w okolicy lewego stawu biodrowego

Obecnie odczuwam dyskomfort(leki ból) w okolicy lewego stawu biodrowego, od skrajnie lewej strony, tylnej górnej części biodra. Trudno powiedzieć czy to w samym stawie czy w okolicy jakiś mięsień. Odczuwam to od miesiąca w równym stopniu bez względu czy siedzę czy uprawiam sport. Mam 24 lata, nie mam nadwagi, nigdy na nic nie chorowałem, jestem prawo nożny. Kiedyś bolało mnie lewe kolano, ale przestało. Proszę o jakiś kierunek, co to może być i czym to może być spowodowane. Adam

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez zebrania szczegółowego wywiadu i przede wszystkim badania stawu biodrowego nie jestem w stanie zasugerować co dokładnie Pana boli i jak sobie radzić z tą przypadłością. Sugeruję kontakt z ortopedą.