Lekki ból w podbrzuszu a stwierdzone niedrożne jajowody

Witam, mam stwierdzone niedrożne jajowody ale od polowy cyklu w lipcu odczuwam ciągły rozpierający lekki ból w podbrzuszu oraz przy lewym jajniku, bardzo często oddaję też mocz, dziś zaczęły mnie także boleć biodra jakby od środka. Co to może znaczyć? Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie dopiero ale się niepokoję coraz bardziej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na infekcję. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza rodzinnego.