Lekki kaszel po zapaleniu oskrzeli u niemowlęcia

moja 4miesieczna corka byla 5 dni w szpitalu gdyz miala zapalenie oskrzeli od wczraj jestesmy w domu mala ma lekki kaszel tzw szczekajacy jak na moje oko lecz ma jeszcze lekkie swisty w oddechu co mnie bardzo niepokoi gdyz sie boje ze jej sie wróci choroba, czy to jest normalne i z czasem jej minie czy mozliwe ze wraca jej sie choroba. lekarz nam juz zadnych lekarstw nie zapisal. prosze o szybka odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Kaszel może być po infekcyjny trwający przez ok 2 tygodnie. Jeśli jednak słyszalne są świsty proszę udać się ponownie do lekarza.