Lekki ucisk w potylicy, kaszel oraz ból krzyża, szyi i kręgosłupa

Witam. Problem zaczął się jakiś czas temu, pokuwanie, lekki ucisk w potylicy, czasem przechodzący do czubka głowy i nad czołem. Ponad miesiąc dość sporo kaszlałem (i to przy kaszłu zaczęło boleć), dodatkowo kilka dni przed tym rzuciłem palenie. Na SOR-ze zrobili mi TK głowy, badania krwi, wszystko OK. Bolał mnie także krzyż, szyja i dolna część kręgosłupa od ponad miesiąca. Do tego wypieki, ciśnienie niby w normie. Co mi jest? Mam skier. do ortopedy. Mam nerwicę lękową stwierdzoną od lat.

Witam,

Nerwice lękową należy leczyć tak jak inne problemy ze zdrowiem.
Może zastanowi się Pan nad konsultacją u psychoterapeuty? Być może terapia indywidualna mogłaby pomóc.