Lekkie bóle brzucha, pomarańczowa wydzielina a ciąża

tydzien temu zrobilam test, z ktorego wynika, ze jestem w ciazy. wizyte mam w czwrtek wiec potwierdzenia nie ma. jednak moje samopoczucie mowi samo za siebie. czuje sie zle mam lekkie bole brzucha, a ddzis pojawil sie pomaranczowy sluz. boje sie ze cos jest nie tak

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może być krwawienie implantacyjne. Proszę się nie denerwować na zapas. W początkowym okresie ciąży niekiedy pojawiają się plamienia.