Lekkie bóle w jamie brzusznej przy braku gorączki

Mam 37 lata od jakiegoś czasu mam lekkie bóle w jamie brzusznej nie mam teperatury USG wyszło w miare dobrze tylki śledziona powiekszona w osi długiej do 157mm lekarze mnie uspokajają muwiąc że to ze wzgledu na muj wzrost 2,02m badania krwi też dobre tylko CRP ma 16,51 mg/l szykuje się na nastepne badania tomografie koputerową i Badanie kolonoskopi lekarze uspokajaja ale jestem przerarzony

Witam. Na podstawie tych wyników nie ma powodów do niepokoju, trzeba zrobic wspomniane badania w celu okreslenia przyczyna, ale nie martwiłbym sie na zapas, przyczyna może być błacha, jak choćby zespół jelita nadwrażliwego, bądź alergia pokarmowa