Lekkie bóle w podbrzuszu, zmęczenie i częste oddawanie moczu

Witam!
Mam 26 lat. Mój następujący problem to: 22 stycznia skończył mi się okres, tydzień później, tj. 31 stycznia, wystąpiły u mnie plamienia, które trwają do dziś,czyli już 11 dni.

Zaznaczę, że z moim mężem staramy się o dziecko. Ale nic się nie udaje od dłuższego czasu. Plamieniu towarzyszą lekkie bóle w podbrzuszu, zmęczenie, częste oddawanie moczu, brak ochoty na seks.
Na początku miałam cichą nadzieję, że to może ciąża, ale czym dłużej występują te plamienia mam obawy co do mojego zdrowia. Mieszkam zagranicą i nie ufam tutejszym lekarzom, więc nie pójdę do lekarza. Co mi jest? Przytrafiło mi się to pierwszy raz. Ok. 2 lat temu miałam zabieg usunięcia nadżerki.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Nie ma możliwości określenia przyczyny krwawienia międzymiesiączkowego bez badania ginekologicznego. Jest ich tak wiele, że moja odpowiedź może jedynie polegać na zacytowaniu podręcznika o możliwych zaburzeniach. Myślę zatem, że warto zaufać specjalistom (być może są też polscy ginekolodzy w Pani okolicy) i udać się na wizytę kontrolną. Jeżeli planuje Pani dziecko, nie uniknie Pani kontaktów z nimi.
Przed wizytą zalecałabym jednak wykonanie testu ciążowego. Możliwe jest bowiem, że plamienia są objawem ciąży.
Pozdrawiam