Lekkie kłucie po prawej stronie brzucha

Dzień dobry po lewej stronie brzucha pod żebrami czasem odczuwam lekkie kłucie i lekko pobolewa

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą być wywołane wieloma przyczynami: uraz tej okolicy ciała, nerwoból, półpasiec, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, układu oddechowego, układu pokarmowego. Jednak na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można ustalić przyczyny. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.