Lekkie, krótkie, kłujące bóle głowy, zawsze dokładnie w tym samym miejscu

Witam, mam 22 lata, od pewnego czasu (kilka miesięcy) odczuwam lekkie, krótkie, kłujące bóle głowy, zawsze dokładnie w tym samym miejscu. Ostatnio bóle zmieniły miejsce i lekko nasiliły się. Do tego odczuwam po tej samej (lewej) stronie nadwyrężenie szyi przy jej skręcaniu, uczucie podobne do tego kiedy śpimy w niewygodnej pozycji, jednak utrzymuje się już jakiś czas. Czy mam powody do obaw ? Zaczynam już wyobrażać sobie czarne scenariusze..

Takie bóle są częste u osób, które utrzymują głowę w pozycji przymusowej np. przy komputerze przez wiele godzin nadwyrężając kręgosłup szyjny, należy co jakiś czas wykonać ćwiczenia rozluźniające w razie braku istotnej poprawy przebadać się u neurologa, pozdrawiam..