Lekkie krwawienie po niepełnym stosunku

Ostatnio współżyłem z dziewczyną, jednak to było włożenie na ok. 2-3 cm, bez przebijania błony. Do wytrysku jednak nie doszlo, jedynie poczulem lekką wilgoć na członku. Było to 11 stycznia, a dziś 13 stycznia dostała lekkiego krwawienia. Okres wypada jej na ok. 28-29 stycznia i nurtuje nas czym jest to spowodowane. Jest to objaw ciąży? Dodam, że dziewczyna twierdziła, że przed stosunkiem, była ok. 2 dni po dniach płodnych, bo zna odczucia jakie wtedy jej towarzyszą.

Witam serdecznie. Jeżeli okres Pana Partnerki wypada na 28-29.01 to okres dni płodnych przypada (przy regularnych cyklach) na 11-18.01.2014. W takiej sytuacji stosunek odbywał się w czasie dni płodnych. Proszę pamiętać, że powyższe daty dotyczą cyklu trwającego 28 dni.