Lekkie krwawienie po pomyłce w kolejności tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Stosuję tabletki antykoncepcyjne Vibin. Skonczyłam stosowac zolte tabletki i pojawilo sie krawienie wiec wzielam pierwsza tabletke z nowego opakowania, okazalo sie ze to bylo tylko plamienie lekie, ale bylo okres dostalam przy trzeciej tabletce. Teraz codziennie mam lekkie krawawienie. Czy to ozacza ze cos jest nie tak, ze ta pomylka wywolala jakies niepowolane skutki ? Prosze o szybka odpowiedz eksperta. Bardzo sie denerwuje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmowała Pani tabletki regularnie nie ma powodów do obaw. Być może plamienia są wynikiem zaburzenia poziomu hormonów. Proponuję także wizytę u ginekologa.