Lekkie krwawienie po seksie bez zabezpieczenia a wykonanie testu ciążowego

Witam Mam klopot tak wiec 19.11.2013 roku mialam ostatni okres a 2 ,3 a potem 7 kochalam sie bez zabezpieczenia i zkonczylo sie w srodku . W dniu 9,10 zauwazylam bardzo lekke krwawienie i sluz ale to bylo minimalne krwawienie i tego dnia takze milam leciutki bol po prawej stronie macicy dzis jest 11 zrobilam test i wyszedl negatywie co mam zrobic czy jeszcze poczekac ze zrobieniem drugiego testu a nastepna miesiaczke powinnam dostac 19, 20 .12.13 nie wiem co mam robic prosze o odpowiedz .

Witam! W tym wypadku niestety nie możemy wykluczyć ryzyka ciąży. Proszę powtórzyć test w terminie spodziewanej miesiączki - wtedy wynik będzie najbardziej miarodajny.