Lekkie krwawienie tydzień po miesiączce

witam mam 36 lat i cos sie ze mna dziewnego dzieje a mianowicie 04-03-2014 mialam okres i normalnie wszystko od paru dni strasznie mi pulsował kregosłup jak siadalam a dzis czyli 11-03-2014 przy oddawaniu moczu zobaczylam krew na papierze gdy zalatwilam sie drugi raz włorzylam kawalek papieru tak aby sprawdzic czy to w pochwie czy polecialo mi z moczem i jednak krew byla w pochwie co to moze oznaczac prosze o pomoc Agnieszka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są wahania hormonalne lub infekcja. Nie można jednak zapominać o ewentualnym zmianach w obrębie śluzówki - tj. np. nadżerka, polip czy mięśniak. Koniecznie trzeba się przebadać ginekologicznie.

Być może jest to plamienie okołoowulacyjne. Niemniej wskazana jest wizyta u ginekologa w celu wykluczenia patologii narządu rodnego ( wykonanie badania USG narządu rodnego)