Lekkie mdłości i ból podbrzusza - czy to ciąża?

Witam! Może zacznę od tego, iż podejrzewam u siebie ciążę. Ostatnią miesiączkę miałam 23.03.2013, z ukochanym kochałam się z 7 na 8 kwietnia (doszło do wytrysku). Z tego co udało mi ustalić, to miałam w tym czasie dni płodne. Miesiączki mam regularne co 30 dni. W sobotę 13 kwietnia strasznie źle się czułam (bolało mnie podbrzusze jak przed okresem, miałam podwyższoną temperaturę i dziwnie się czułam). Dodam, że w domu nikt nie choruje, a mi od kilku dni pojawiają się mdłości (nie silne, ale są).

Nie ukrywam, że chcielibyśmy mieć dzidziusia, mimo że to raczej nie było zaplanowane. Moje pytanie brzmi: jakie jest prawdopodobieństwo, że będzie dzidziuś, czy może ja sobie wmawiam? Kobieta, 25 lat

Witam! Przy 30-dniowych cyklach dni płodne przypadają na 10-19 dzień cyklu. Oznacza to, że do zbliżenia doszło w trakcie trwania dni płodnych, a zatem szanse na ciążę jak najbardziej istnieją. Mimo wszystko wydaje się jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie na obserwowanie pierwszych objawów ciąży. Zwykle pierwsze dolegliwości odczuwa się 3-4 tygodnie po zapłodnieniu. Jeżeli podejrzewa Pani, że opisywane nudności oraz dolegliwości bólowe mogą być objawem ciąży, proszę wykonać test ciążowy na początku przyszłego tygodnia. Pozdrawiam