Lekkie opuchnięcie policzka u dziecka z próchnicą na zębach

Witam mam 6.5 letnia.coreczke ktora boli mleczny zab kolo 8 zeba buzia jest lekko opuchnieta w mlecznych zebach corka ma dziorki a dopiero z mlecznych zebow wypadly jej dwa podaje corce paracetamol w syropoe ale na dlugo nie wystarcza nie moze jesc bo ja boli czy powinna udac sie do dentysty z ta opuchlizna

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie tak. Dentysta oceni czy można przeprowadzić zabieg czy należy antybiotykami zaleczyć infekcję i dopiero później wykonać zabieg.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski