Lekkie plamienie po cytologii w 8. tc

Witam.Jestem w 8tc. Lekarz robił mi usg w 6 tc,maluszek miał 2 mm,następnie w 7 tc i wtedy liczył już 7mm.Lekarz powiedzial ze ciąża rozwija się prawidłowo,zrobił mi cytologie 4 dni temu i powiedział ze moze wystąpic lekkie plamienie,no i własnie mam takie plamienie 3 dzień,ale takie bardzo delikatne,lekko brązowe,kolor jak cappucino,jak długo ono może trwać?czy to normalne ze czasem występuje? Biorę witaminy,wyniki morfologi i moczu są ok.Za ile tygodni powinnam znowu zgłosić się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Kilka dni może się utrzymywac, chyba że będzie bardziej nasilone to trzeba się zgłosi szybciej do lekarza. Tak to proponuję zgłosic się za 2-3 tygodnie.