Lekkie plamienie w 11-tygodniu ciąży

Witam. Jestem w ciąży dziś jest ostatni dzień 11 tygodnia. W ciąży mam mdłości i wymiotuje. Dzisiaj jednak się wystraszylam. Podczas wizyty w toalecie zobaczyłam dwie plamki krwi czerwonej. Wydaje mi się że z odbytu ale nie jestem pewna. Przy kolejnej wizycie w toalecie wszystko było ok. Brzuch mnie nie boli. Jednak bardzo siebie tym przejelam ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli objawy nawrócą proszę pilnie skonsultować się z ginekologiem, który wykona badania.