Lekkie zawroty głowy po silnym uderzeniu w tył głowy

Witam, uderzyłam się dość mocno w głowę - tylna część chyba kość ciemieniowa. Uderzenie było wieczorem 23.września2015. Nadal mnie boli (nie cały czas,ale jakby pulsacyjnie), czuje sie trochę osłabiona (może od przeziębienia), są momenty że mam lekkie zawroty głowy. Czy to uderzenie w tył głowy może być groźne? Nie czuję guza ani jakiegoś pęknięcia. Nie straciłam przytomności, nie czuję mdłości. Trochę mdleją mi ręce (nie cały czas). Czy możliwe że doszło do jakiegoś pęknięcia wewnątrz głowy?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.