Lekkie zawroty głowy, podwyższone ciśnienie, ból głowy i ból brzucha

od 3-4 dni mecza mnie takie objawy: lekkie zawroty glowy, podwyzszone cisnenie dolne a z tym wiaze sie bol glowy z tylu, jak troche siedze albo uklękne to robi mi sie ciemno przed oczami. bylam 3 miesiace temu u okulisty i wszystko jest ok a dodam ze mialam dzis cos takiego jakby serce mi drzalo i ciezko mi sie oddycha przez pogode miewam tez bole zoladka brzucha i takze bole podczas wyprozniania z krwia bylam w szpitalu 2 tyg temu na holtera i echo i jest ok wszyscy mi mowia ze to nerwica?

Przejściowe zawroty i mroczki, zwłaszcza przy zmianie pozycji, mogą być objawem anemii i niedokrwienia... Takze zaburzenia gastryczne i bóle brzucha: może związane z dietą, nadkwasota
Jak ogólna forma, jakie ciśnienie i puls , elektrolity
Bardzo możliwe, że dominuje niepokój, lęk, zaburzenia nerwicowe, a zwraca Pani uwagę tylko na objawy somatyczne
Warto porozmawiać z Psychologiem....
Pozdrawiam