Lekkie zgrubienie w okolicy przepony

Witam mam 20 lat od pewnego czasu miałem problemy z brzuchem szczególnie gdy coś zjadłem nad brzuchem w okolicy przepony czułem lekkie zgrubienie zlekcewazylem to jednak ostatnio miałem dość duży dyskomfort i poszedłem do lekarza rodzinnego zrobiłem badania ciśnienie i ekg wyszło prawidłowe lekarz przepisał mi tabletki controloc bym brał codziennie po jednej godzinę przed pierwszym posiłkiem od tego czasu z trawieniem mi się poprawiło jednak czuje się otumaniony i mam krew z nosa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego ponownie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Jeżeli krwawienie z nosa jest bardzo nasilone proszę koniecznie zgłosić się na izbę przyjęć szpitala z oddziałem laryngologicznym