Lekkie zgrubienie wyczuwalne w piersi

Witam, Dziś odwiedziłam ginekologa ponieważ zmartwił mnie siniaczek nad prawą piersią. Po badaniu lekarz stwierdził że jest lekkie zgrubienie zapytał czy w mojej rodzinie występował rak piersi. Powiedziałam że tak ale że babcia babci miała. Przed chwilą dowiedziałam się że moja babcia miała raka piersi i dużo ciotek z mojej rodziny. Tego lekarz już się nie dowiedział i stwierdził że to pewnie nic groźnego.. czy powinnam coś z tym zrobić?

Weryfikację powinien przeprowadzić radiolog wykonując badanie USG piersi. W Pani wieku to najlepsza metoda na uspokojenie własnych nerwów.