Lekkie złamanie palca w wyniku RTG i założenie gipsu na 3. tygodnie

Uderzyłem się w prawą krawędź prawej dłoni. Wydawało mi się podczas poruszania małym palcem, że czuję opór jakbym miał wybity palec. W szpitalu zrobiono mi RTG i stwierdzono lekkie złamanie w miejscu zaznaczonym na zdjęciu. Lekarz nic więcej nie powiedział. Ja na tym zdjęciu nic nie widzę a mam założony gips na 3 tygodnie. Cały czas czuję ból. Proszę o obejrzenie zdjęcia i wyjaśnienie co mi jest. Zdjęcie: http://zapodaj.net/3aef4834e0b76.png.html

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na załączonym zdjęciu widoczna jest infrakcja 5 kości śródręcza. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza.