Lekko pochylona górna trójka u 19-latki

Prawa górna trójka jest lekko pochylona do przodu. Nie pamiętam czy tak miałam od dziecka czy nie. Dentysta mówił że należy wyrwać jakiś ząb i wtedy przesuną się zęby czy coś nie pamiętam dokładnie. Ja jednak wyrywać nie chcę, chyba że nie mam już żadnego wyboru. Czy są jakieś aparaty czy coś takiego, ale na jeden ząb?

Witam!
W takich przypadkach często usuwa się czwórkę jako ząb mniej wartościowy niż trójka,która mając więcej miejsca powinna ustawić się w łuku! Może się jednak okazać,że konieczne będzie leczenie ortodontyczne,żeby wprowadzić ząb na właściwe miejsce... Myślę,że najlepiej będzie skonsultować się z ortodontą! Pozdrawiam.