Lekko żółtawe upławy o dziwnym zapachu - czy to objawy groźnej choroby?

Mam upławy lekko żółtawe o dość dziwnym zapachu. Brzuch mnie boli tak jak przy miesiączce. Dodatkowo zauważyłam białe krostki na sromie od strony zewnętrznej. Wargi sromowe są dość suche co sprawia dyskomfort, gdyż przy każdym ruchu bielizna mnie tam ociera... Są to objawy groźnej choroby? Mogłabym coś sama zrobić żeby mój stan się polepszył? Nie mam środków na wizyte oraz na ewentualne leki i najszybciej mogłabym się zapisać za 2 miesiące gdyż wtedy dopiero będę miała pieniążki.

Szanowna Pani,
objawy mogą wskazywać na infekcję intymną. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa, który zleci odpowiednie leczenie.