Lekoterapia przy hirsutyzmie

Czy bez testu z synacthenem, którego nie mam czasu zrobić bo to wymaga pobytu w szpitalu, endokrynolog może wypisać mi jakieś leki na hirsutyzm przy znacznie podwyższonych hormonach nadnerczowych (androstendion, dheas, 17ohprogesteron) oraz podwyższonej prolaktynie i licznych drobnych pęcherzykach na jednym z jajników. Endokrynolog u którego byłam nic mi nie dał.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro specjalista endokrynolog mający możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych zalecił hospitalizację to trudno polemizować z tą decyzją. Jeśli nie zgadza się Pani ze sposobem leczenia to warto udać się na konsultację do innego specjalisty w dziedzinie endokrynologii.