Łękotka przyśrodkowa z drobnymi szczelinami skośnych pęknięć podstawy
Wynik USG Łękotka przyśrodkowa z drobnymi szczelinami skośnych pęknięć podstawy i dominującą pozioma szczeliną pęknięcia podstawy i trzonu w rogu tylnym naderwanie podstawy od strony piszczelowej. Pytanie Czy jest to poważny uraz? Czy łękotka zregeneruje się sama? Czy dalej będę mógł jeździć rowerem i grac w piłkę? Czy te uszkodzenie można wyleczyć jeśli tak to w jaki sposób?

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
aby móc określić odpowiedzi na Pana pytania konieczne jest zestawienie wyniku badania z badaniem bezpośrednim. Sądzę, że leczenie może polegać na zabiegu artroskopowym, ale bez badania nie można o niczym przesądzać.