Lenistwo spowodowane lekami i depresją

Jestem mężczyzna mam 26 lat. Mam problem z pracą, tzn często ją zmieniam bo nie mogę ciągle w jednej. Monotonia pracy mnie wykancza, ciagle ci sami ludzie, to samo miejsce. Pracowałem juz w 7 firmach. Robie różnie po 1 miesiąc lub 2. Najdluzej wytrzymalem w jednej firmie 6 miesiecy, ale poddałem się. Nie mam w ogóle siły do pracy, nie znosze pracy monotonnej, nie chce mi sie nawet z domu wychodzic. Od 7 lat lecze sie na nerwice i depresje. Czy to lenistwo jest spowodowane lekami czy depresja?

Możliwe, że jest to skutek depresji. Możliwe, że swoje "robią" też przyjmowane przez Pana lekarstwa. Proponuję w tej sytuacji zgłosić się na spotkanie z psychologiem i podjąć z nim współpracę u źródła - czyli przepracować to co powoduje niechęć, brak motywacji i energii. Psychoterapia w tym wypadku przyniesie Panu trwałe efekty. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza