Lepka wydzielina w gardle po stosunku oralnym

Witam,wczoraj odbywałem seks oralny z moją partnerką, nigdy nie miałem po tym żadnych problemów aż do dzisiaj, problem tkwi w tym iż w godzinę po seksie oralnym po tylnej ściance gardła zaczęła mi spływać dziwna wydzielina, o paskudnym smaku i zapachu.Rano po przebudzeniu wyczułem językiem dwie krostki w jamie ustnej, cała jama ustna jest lepka, a wydzielina spływa dalej.Czuje straszny dyskomfort. Dodam też ze zawsze miałem problemy z zatokami. Czy jakieś bakterie mogły obudzić zapalenie zatok?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Zapalenia gardła mogła wywołać obecna w drogach rodnych kobiety Neisseria gonorrhoeae (dwoinka rzeżączki). Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zweryfikuje rozpoznanie. Gdyby zapalenia gardła rzeczywiście miało podłoże rzeżączkowe konieczne będzie również leczenie partnerki.