Lepki płyn z brodawki po dwóch ciążach

Witam, mam 21 lat, urodziłam dwie córeczki. Młodsza ma 1,5 roku. Piersią karmiłam przez 2-3 miesiące. Ok pół roku temu zauważyłam że z moich piersi wycieka lepki płyn, raz żółty, raz bezbarwny a czasami mleczny oraz na około brodawek mam grudki po sciśnięciu wychodzi takie ścisłe-gęste podłużne coś, nie mogę znaleźć określenia na to..Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi a najbardziej zaraz poniżej pachy.Wyczuwam w nich guzki,mam spory biust gdy uniosę go widzę skórkę pomaranczową. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie diagnostyki. prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa badz endokrynologa.