Leukocyty i bakterie w moczu kobiety w 38 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 38 tyg. ciąży i wyszedł mi kiepski wynik moczu, mianowicie leukocyty - pola usiane, bardzo liczne bakterie i erytrocyty świeże 1-3, nabłonki płaskie - nieliczne,. Czy powinnam udać się do szpitala? Przy tym boli mnie prawa nerka przy stukaniu w nią, oraz w nocy, a także odczuwam szczypiący ból przy oddawaniu moczu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się do ginekologa, który po zbadaniu Pani wskaże właściwe leczenie farmakologiczne. Pozdrawiam