Leukocyty, krew i bakterie w moczu

Witam, co oznacza w wynikach ze krwi MCHC 32,3g/dl a powinno być 33g/dl? Co oznacza leukocyty, krew w moczu zarowno jak i bakterie w moczu i moczany bezpostaciowe nieliczne? Jak również co oznacza w biochemii glukoza w wysokości 67 mg/dl a powinno być 70 mg/dl? Proszę o jak najszybszą poradę. Z góry dziękuję :)

Lek. Tomasz Budlewski

MCHC jest nieznacznie obniżone i ewentualnie kontrola, co do pozostałych danych moga wskazywac na infekcje dróg moczowych, poziom glukozy także do kontroli.