Leukocyty, limfocyty, neutrofile w badaniu krwi

Witam Serdecznie. Proszę o analizę wyników. Leukocyty 12 tys/µl 3,8 10 H Limfocyty % 16,6 % 20 45 L Inne(Eo,Bazo,Mono) % 4,8 % 6 12 L Neutrofile % 78,6 % 40 70 H Inne(Eo,Bazo,Mono) # 0,6 tys/µl 0,3 1,5 N Neutrofile # 9,4 tys/µl Badanie ogĂłlne moczu Ketony 15 mg/dl Amylaza Amylaza 26,57 U/l CRP, iloĹ›ciowo CRP 128,94 Reszta w normie. Dodam jeszcze,że rok temu miałam podejrzenie rozrostu szpiku kostnego,a 3 dni temu miałam silne boleści brzucha co skończyło się wizytą na pogotowiu.

Proszę pinie zgłosić się do hematologa, na podstawie samej morfologii ( która jest nieprawidłowa ) oraz podwyższonego poziomu CRP ( może świadczyć o infekcji bakteryjnej, wirusowej, ale też o chorobie rozrostowej ) nie stawia się diagnozy.
Proszę też wykonać badanie USG jamy brzusznej oraz poziom AST, ALT, mocznik, kreatynina, białko całkowite, elektrolity.
Czy konsultował Panią chirurg?
pozdrawiam,
Iwona Manikowska