Leukocyty poza normą u 30-letniego mężczyzny

dzień dobry jestem 30 letnim mężczyzna ,w styczniu mialem robione badania krwi prze medycyne prace zwykła mrfologie 12 parametrow i tylko poza norma wyszly mi leukocyty 3,1...Reszta parametrow w normie...I mam pytanie czy dolega m cos zlego??Bo bardzo sie tym przejołem...Dodam ze w ogole nie choruje,nie mam zadnych zakażen nic ztych rzeczy...U mnie jakiekolwiek infekcje nie maja miejsca...Prosze o bardzo szybka odpowiedz.

Małgorzata Panek

Pojedynczy nieprawidłowy wynik w morfologii krwi, przy braku objawów,nie świadczy o chorobie. Obniżenie leukocytów może być spowodowane przebyte infekcją wirusową .
Pozdrawiam