Leukocyty w ciąży

Witam, mam problem. W badaniach moczu wyszły mi wyniki: nabłonki płaskie - bardzo liczne, leukocyty - 12-15 wpw, bakterie - liczne, pasma śluzu - obecne.Jestem w 24 tygodniu ciąży, lekarz badał mnie na USG, dziecku nic nie grozi, i badał ginekologicznie, i powiedział, że wszystko OK, i mam zrobić badanie na posiew moczu i morfologię. Czy dobrze poradził, czy dziecko jest spokojne we mnie i czy nic mu nie grozi? Proszę o kontakt i pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki badania ogólnego moczu wskazują na zakażenie układu moczowego, co, zwłaszcza w przypadku kobiet ciężarnych, wymaga leczenia. Morfologię i posiew moczu należy wykonać, ale leczenie bezpieczniej włączyć przed otrzymaniem wyników i ewentualnie zmodyfikować po ich uzuskaniu.

Pozdrawiam