Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leukopenia i małopłytkowość u 68-letniej osoby

Od 8 lat jestem pod kontrolą hematologa, wyniki z lipca br. WBC - 3,13 i PLT - 117,0, Utrzymują się one mniej więcej stale na tym poziomie. Zaniepokojona jestem nie wykryciem przez hematologa przyczyny istniejącej leukopenii i małopłytkowości oraz nie podjęcia przez niego leczenia farmakologicznego. Z czasem wyniki mogą się jeszcze pogorszyć a leczenie wtedy będzie zapewne mniej skuteczne. Mam 68 lat i czuję się dobrze,wątroba w granicach normy, leki biorę tylko na nadciśnienie. Pozdrawiam.
KOBIETA, 68 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Takie wyniki badań laboratoryjnych krwi nie wymagają żadnego leczenia farmakologicznego (niewielkie odchylenie poniżej dolnej granicy normy). Skoro jest Pani pod kontrolą hematologa to kompletnie nie ma powodu do niepokoju. Proszę tylko udawać się na wizyty kontrolne i spełniać zalecenia hematologa prowadzącego.

Specjalista chirurgii ogólnej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety